KONST / Litografier / Färglitografi 15763583
nr 1576 3583
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 24/100, daterad -67 cm, yttermått inklusive ram: 42x54 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:18:23
100 kr
150 kr
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson